Komisarz Alex: Śmierć w parku (11)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostają znalezione zwłoki kobiety. Bromski wpada na trop lekarza, który znał zamordowaną. Razem z postępami w dochodzeniu na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące jego powiązań z ofiarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

W łódzkim parku zostają odnalezione zwłoki młodej kobiety. Policjanci zatrzymują bezdomnego, który był wcześniej widziany na miejscu zbrodni. Bromski ma jednak wątpliwości, czy mężczyzna może być związany ze sprawą zabójstwa. Rozpoczyna śledztwo i wkrótce wpada na trop cieszącego się dużym uznaniem lekarza, który znał zamordowaną. Wraz z postępami w dochodzeniu na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące powiązań mężczyzny z ofiarą zbrodni. Nieoczekiwanie rozwiązanie zagadki ułatwia Alex i jego zabawka.

Występują

Twórcy

Ładuję...