Komisarz Alex: Pod ulicami Łodzi (5)

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robotnicy znajdują w kanałach części ludzkiego ciała. Okazuje się, że należą one do znanego z napadów na banki przestępcy. Bromski łączy tę sprawę z kradzieżą z Lider Banku sprzed miesiąca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Robotnicy podczas prac w kanałach odkrywają części ludzkiego ciała. Policja rozpoczyna ustalanie tożsamości. Po szczegółowym badaniu okazuje się, że należą one do znanego z napadów na banki przestępcy. Bromski zaczyna łączyć tę sprawę z kradzieżą z Lider Banku sprzed miesiąca. Skradziono wówczas dużą sumę pieniędzy, a nie udało się nigdy zatrzymać żadnych podejrzanych. Komisarz postanawia bliżej przyjrzeć się pracownikom banku. Trop prowadzi go do Marty, samotnej kasjerki po rozwodzie.

Występują

Twórcy

Ładuję...