Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE STACJE
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:50
Zaplątani
6:50 - 9:15
Kuchenne rewolucje (4/12)
6:50 - 7:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trucker Club (6)
7:35 - 8:10
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (10)
8:10 - 9:10
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (164)
7:00 - 8:00
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
8:00 - 10:00
Policjantki i Policjanci (1130)
7:00 - 8:05
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
8:05 - 8:35
Emotki. Film
8:35 - 10:30
Żandarm i policjantki
6:50 - 8:50
Wielka włóczęga
8:50 - 11:35
Rin Tin Tin
7:20 - 9:10
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
8:10 - 10:05
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:40
Ostatni papież?
7:25 - 9:15
FILMOWE
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
6:00 - 8:20
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
8:20 - 10:10
Gadający Tom i przyjaciele 3 (1)
7:35 - 7:45
Gadający Tom i przyjaciele 3 (2)
7:45 - 8:05
Barbie: Dreamhouse Adventures (12)
8:05 - 8:45
Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy
8:45 - 9:55
W poszukiwaniu drugiej połówki
7:35 - 9:20
Detektyw Murdoch 13: Mroczna strona Toronto (7)
7:35 - 8:35
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
8:35 - 9:30
Sprawa gwiazdkowego diamentu
7:30 - 9:00
Szkoła jest nasza
7:30 - 9:15
Podróż Eloise
6:00 - 7:40
Bez urazy
7:40 - 9:25
Małżeństwo z rozsądku
7:15 - 9:15
Potop (2-ost.)
5:15 - 7:50
K-9
7:50 - 9:50
Przypływ wiary
6:00 - 8:30
Legenda o Smoku Gnatochrupie
8:30 - 8:50
Księga smoków
8:50 - 9:10
Biblijne tajemnice (4)
7:30 - 8:35
Janosik
8:35 - 11:15
Willy Wonka i fabryka czekolady
6:20 - 8:15
Północ - północny zachód
8:15 - 11:05
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00 - 8:15
Witaj w akademii: Lech Poznań
7:30 - 8:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:40
La Vie Sportive
7:30 - 8:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
8:30 - 10:00
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
6:00 - 8:00
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:00 - 10:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00 - 8:00
Atleci
8:00 - 8:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 11:00
Sporty walki: FEN 32 w Warszawie
7:30 - 8:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00 - 8:30
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30 - 11:00
Retro TVP Sport: Zbigniew Bródka w Soczi (138)
8:55 - 10:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać