Ranczo | sezon 3 odc. 37: Zrozumieć kobietę

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wikary dochodzi do wniosku, że nie darzył swoich bliźnich miłością. Postanawia się zmienić. Wraz z Lucy chcą zlikwidować bezrobocie w Wilkowyjach. Zakładają biuro pośrednictwa pracy.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.12 15:15
TVP HDlogo

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Dzięki proboszczowi wikary dochodzi do wniosku, że nie darzył swoich bliźnich miłością. Postanawia się zmienić i naprawić wyrządzone innym krzywdy. Wraz z Lucy zamierzają sprawić, by żaden mieszkaniec Wilkowyj nie był bezrobotny. Zakładają biuro pośrednictwa pracy i wysyłają chętnych do pracy sezonowej do Hiszpanii. Organizują też szkolenia zawodowe, opiekę nad dziećmi, a także próbują leczyć alkoholizm. Na antenie radia polonista Witebski prowadzi cykl rozmów dotyczących sekretów kobiecej duszy. Nowatorska audycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczek. Witebski zaczyna mieć powodzenie u pań. Uwodzi go m.in. Hadziukowa. Niestety, dowiaduje się o tym jej mąż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...