Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE STACJE
Tam, gdzie mieszka Bóg
8:05 - 9:40
Emma
9:40 - 11:50
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (10)
8:10 - 9:10
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
9:10 - 9:25
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:25 - 9:40
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (22)
9:40 - 10:00
Remont na 5+ (8)
10:00 - 10:30
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
8:00 - 10:00
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
10:00 - 11:55
Emotki. Film
8:35 - 10:30
Wielka włóczęga
8:50 - 11:35
Rin Tin Tin
7:20 - 9:10
Pożyczalscy
9:10 - 11:00
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
8:10 - 10:05
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:40
Ostatni papież?
7:25 - 9:15
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (1)
9:15 - 10:10
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (2)
10:10 - 11:10
FILMOWE
Vera 13 (1)
8:30 - 10:10
Rozmowa kwalifikacyjna
10:10 - 10:35
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
8:20 - 10:10
Piotruś Królik
10:10 - 12:00
Cały rok z pandą (2)
8:45 - 9:40
Szansa na zwycięstwo
9:40 - 11:15
Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy
8:45 - 9:55
Enchantimals: Wiosna na urodzajnych wzgórzach
9:55 - 10:45
Jak zostałem samurajem
9:05 - 10:45
Szansa na zwycięstwo
8:40 - 10:15
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
10:15 - 11:55
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15 - 10:40
W poszukiwaniu drugiej połówki
7:35 - 9:20
Fałszywe zaręczyny
9:20 - 11:05
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
8:35 - 9:30
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
9:30 - 10:20
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
10:20 - 11:15
Mistrzowskie pociągnięcie
9:00 - 10:35
Szkoła jest nasza
7:30 - 9:15
Dounia i księżniczka Aleppo
9:15 - 10:30
Bez urazy
7:40 - 9:25
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: Pilot (1/17)
9:25 - 9:50
Próba
10:15 - 12:05
Małżeństwo z rozsądku
7:15 - 9:15
Pan Wołodyjowski
9:15 - 12:40
K-9
7:50 - 9:50
Dama za burtą
9:50 - 12:05
Janosik
8:35 - 11:15
Północ - północny zachód
8:15 - 11:05
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:40
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
9:40 - 11:55
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
8:30 - 10:00
Snooker: Turniej Masters w Londynie
10:00 - 11:30
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:00 - 10:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
10:00 - 11:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 11:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30 - 11:00
Retro TVP Sport: Zbigniew Bródka w Soczi (138)
8:55 - 10:10
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
10:10 - 12:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać