Ukryta prawda | sezon 21 odc. 1429

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania daje kosza Marcinowi, co nie podoba się jego rodzicom. Zaczynają oni rozpowiadać, że kobieta jest prostytutką. Niektórzy chętnie biorą udział w nagonce, a inni próbują jakoś łagodzić sytuację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przestawione w kolejnych odcinkach "Ukrytej prawdy" historie pokazują, że każdy dzień pisze nowy scenariusz z coraz bardziej zaskakującymi rozwiązaniami. Widzowie zobaczą opowieści o ludziach, których życie odmieniła jedna chwila - pełne napięcia opowieść, raz zabawne, a raz z dramatycznym finałem.

W tym odcinku

W małej wsi mieszka 27-letnia Hania, która urodziła synka, gdy była jeszcze nastolatką. Wzięła ślub z ojcem dziecka, ale ten zginął cztery lata temu. Niedawno dziewczyna zaczęła spotykać się z Bartkiem, przystojnym muzykiem, który mieszka w Warszawie i przyjeżdża do niej tylko na weekendy. Hanię podrywa jednak także Marcin, wuefista z miejscowej szkoły. Kobieta daje mu kosza, co nie podoba się jego rodzicom, Jolancie i Tomaszowi. Zaczynają rozpowiadać we wsi, że Hania jest prostytutką. Wszyscy boją się starszego małżeństwa. Niektórzy chętnie biorą udział w nagonce, a inni, w tym ksiądz, próbują jakoś łagodzić sytuację. Tymczasem Bartek cały czas uspokaja Hanię, ale ona martwi się, gdyż cała sytuacja zaczyna odbijać się na 10-letnim Kubie, który jest prześladowany. W końcu jej syn rozbija nos chłopcu, który wyzywał matkę. Jolanta i Tomasz nagłaśniają sprawę. Hania ma pojawić się na spotkaniu, na którym będzie też nauczycielka i ksiądz. Kobieta jest załamana. Z opresji ratuje ją Bartek.

Zobacz także

Ładuję...