Policjantki i Policjanci (741)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Natalia i Wojtek jadą na osiedle, na którym doszło do kradzieży samochodu. Trop prowadzi do komisu, w którym poszkodowana kupiła auto. Stróże prawa dostają też zgłoszenie o porwaniu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek jadą na osiedle, na którym doszło do kradzieży samochodu. Trop prowadzi ich do komisu, w którym poszkodowana kupiła auto. Okazuje się, że sprzedawca zataił przed nią ważną informację. Twierdzi jednak, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem pojazdu. Stróże prawa dostają też zgłoszenie o porwaniu małego dziecka. Przeglądają monitoring z okolicy sklepu. Dochodzi do zaskakującego zwrotu w sprawie. Wojtek zastanawia się, co chciał powiedzieć mu w szpitalu jego brat. Mężczyzna udaje się do warsztatu Marii, by szukać tam odpowiedzi na dręczące go pytania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...