Policjantki i Policjanci (719)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kamińska i Zielińska jadą do biura, w którym doszło do kradzieży. Na nagraniu z monitoringu widać, że złodziej wspiął się po ścianie budynku. Policjantki dowiadują się, że złożono na nie skargę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Kamińska i Zielińska jadą do biura, w którym doszło do kradzieży. Ze specjalnej kasetki zniknęły pieniądze. Na monitoringu widać, że złodziej dostał się do firmy, wspinając się po ścianie budynku. Okazuje się, że właściciel zataił przed załogą istotną informację. Policjantki dowiadują się, że jakaś kobieta złożyła na nie skargę. Wychodzi na jaw, że osoby podające się za Aśkę oraz Lenę zatrzymały ją do rutynowej kontroli i okradły. Kamińska spotyka się z Zapałą. Prosi go o przysługę. Chce, by detektyw śledził Darka. Zieliński prosi Adama, by dał mu nocny dyżur. Zwierza mu się, że nie chce wracać do domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...