Policjantki i Policjanci (742)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Miłosz i Szymon przyjmują zgłoszenie o porwaniu pięciolatki. Złodziej ukradł auto, w którym dziewczynkę zostawiła na chwilę matka. Funkcjonariusze początkowo sądzą, że celem przestępcy był samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Miłosz i Szymon zauważają przerażoną kobietę, która twierdzi, że ktoś porwał jej 5-letnią córkę. Zostawiła ją na chwilę w aucie, a złodziej ukradł samochód. Funkcjonariusze są przekonani, że celem przestępcy był drogi samochód. Wkrótce jednak pojawiają się nowe poszlaki, które rzucają nowe światło na sprawę. Podczas zakupów w osiedlowym sklepie Góral orientuje się, że nie ma pieniędzy. Przez Kaśkę jego sytuacja finansowa jest coraz cięższa. Miłosz dochodzi do wniosku, że musi poszukać dodatkowej pracy. Tymczasem pracownicy agencji Zapały kontynuują obserwację kobiety podejrzewanej o wyłudzanie odszkodowań. Podczas akcji pod przykrywką auto, w którym siedzi Roman zatrzymuje się na środku przejazdu kolejowego. Mężczyźnie grozi niebezpieczeństwo.

Występują

Zobacz także

Ładuję...