Gliniarze (937)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Policja odnajduje w bagażniku auta zwłoki kobiety. Ślady prowadzą do brata ofiary. Detektywi docierają do jego mieszkania, ale on też nie żyje. Ewelina dostaje wiadomość, która może pomóc w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Policja odnajduje w bagażniku porzuconego samochodu zwłoki związanej kobiety. Ślady prowadzą do brata ofiary. Detektywi docierają do jego mieszkania, ale okazuje się, że on także nie żyje. Tymczasem Ewelina, która utrzymuje kontakt z Dorotą, narzeczoną poszukiwanego brata Krystiana, otrzymuje od niej ważną wiadomość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...