Gliniarze: Propozycja nie do odrzucenia (517)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Na leśnym parkingu zostaje znaleziona zmaltretowana dziewczyna. Z jej zeznań jednak niewiele wynika. Stróże prawa ustalają, że nastolatkę uprowadzono i przetrzymywano przez kilka dni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Na leśnym parkingu zostaje znaleziona zmaltretowana dziewczyna. Była bita i gwałcona. Z jej zeznań jednak niewiele wynika. Stróże prawa ustalają, że nastolatkę uprowadzono i przetrzymywano przez kilka dni w ukryciu, lecz udało jej się zbiec. Sposób działania sprawcy przypomina metody gwałciciela sprzed lat, którego nigdy nie udało się ująć. W toku śledztwa stróże prawa odkrywają jednak sekret pokrzywdzonej, który kieruje ich na zupełnie inny trop. Mimo sprzeciwu Szwarca Natalia postanawia przeprowadzić prowokację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...