Gliniarze: Uwikłanie (484)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Farmaceutka zgłasza zaginięcie męża. Stróże prawa docierają do kobiety, która twierdzi, że była świadkiem uprowadzenia mężczyzny. Jej zeznania jednak nie zgadzają się z wersją zdarzeń żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Farmaceutka zgłasza zaginięcie męża. Stróże prawa docierają do starszej kobiety, która twierdzi, że była świadkiem uprowadzenia mężczyzny. Jej zeznania jednak nie zgadzają się z wersją zdarzeń, jaką przedstawiła żona ofiara. Gdy wychodzi na jaw, że w związku zaginionego często dochodziło do kłótni, detektywi postanawiają przyjrzeć się farmaceutce. Tymczasem Natalia i Kuba podejmują ważną decyzję, dotyczącą swojej wspólnej przyszłości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...