Gliniarze: Wróć do nas, córeczko (515)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Ktoś próbuje uprowadzić rodzeństwo. Adam i Weronika typują podejrzanych. Wpadają na trop szajki, która zajmuje się handlem dziećmi. Tymczasem związek Adama i modelki Martyny przechodzi kryzys.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Ktoś próbuje uprowadzić kilkuletnie rodzeństwo. Rodzice w ostatniej chwili płoszą porywacza. Adam i Weronika typują pierwszych podejrzanych. Wpadają na trop międzynarodowej szajki, która zajmuje się handlem dziećmi. Związek Adama i modelki Martyny przechodzi kryzys. Sprawę dodatkowo utrudnia pojawienie się brata mężczyzny, Wojciecha, który niedawno opuścił zakład karny. Gdy historia policjanta i celebrytki trafia do gazet, parą zaczyna się interesować Szwarc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...