Gliniarze: Znajdę Cię (832)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właścicielka hotelu zostaje uprowadzona. Detektywi odkrywają, że na terenie obiektu dochodziło do różnych nieprawidłowości. Wychodzi na jaw, że również zaginiona kobieta miała wiele na sumieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Wraz z Olgierdem (Arkadiusz Krygier) i Krystianem (Tomasz Skrzypniak) ruszymy m.in. tropem seryjnego mordercy, który porywał i więził kobiety.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzona właścicielka podwarszawskiego hotelu. Detektywi odkrywają, że na terenie obiektu dochodziło do różnych nieprawidłowości. Wychodzi na jaw, że również ofiara miała wiele na sumieniu. Prawda o porwaniu okaże się zaskakująca i będzie ściśle nawiązywała do wydarzeń z przeszłości. Tymczasem na komendzie krążą plotki na temat Olgierda i Krystiana. Okazuje się jednak, że działania wydziału wewnętrznego dotyczą tylko pierwszego z nich i będą miały decydujący wpływ na jego zawodową przyszłość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...