Gliniarze: Ropiejąca rana (923)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Seniorka ginie na progu domu. Wśród podejrzanych o zabójstwo jest kurier, który jako ostatni widział ją żywą. Nikt początkowo nie przypuszcza, że motywy zbrodni sięgają kilkudziesięciu lat wstecz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Seniorka ginie na progu swojego domu. Zastrzelona kobieta nie cieszyła się sympatią otoczenia, od dawna była zgorzkniała i samotna. Niespodziewanie jednym z podejrzanych staje się kurier, który jako ostatni widział lokatorkę żywą. Nikt początkowo nie przypuszcza, że motywy zbrodni sięgają kilkudziesięciu lat wstecz. Tymczasem Król, na prośbę Olgi, sprawdza swoimi kanałami jej kuzynkę, Weronikę. Okazuje się, że kobieta razem z mężem od dawna jest znana śląskim organom ścigania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...