Gliniarze: Czyń swoją powinność (369)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Nauczycielka ze szkoły tańca na rurze zostaje porwana przez nieznanego sprawcę. Jej koleżanki wspominają policjantom o tajemniczym mężczyźnie. Podejrzanym staje się były chłopak tancerki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Nauczycielka ze szkoły tańca na rurze zostaje porwana przez nieznanego sprawcę. Jej koleżanki wspominają policjantom o tajemniczym mężczyźnie, który często narzucał się ofierze. Podejrzanym staje się były chłopak tancerki, który wyszedł niedawno z więzienia, gdzie trafił za posiadanie narkotyków. Podążający jego tropem policjanci odkrywają, że sprawa jest o wiele poważniejsza. Tymczasem rodzice Eweliny, Leon i Daniela, poznają ojca Krystiana. Podczas uroczystej kolacji starszy mężczyzna popełnia cały szereg gaf. Krystian wstydzi się za ojca, który nie przypada do gustu rodzicom Eweliny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...