Gliniarze: Skok życia (368)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Podczas rutynowej kontroli patrol drogówki znajduje w bagażniku jednego z aut ciało mężczyzny. Okazuje się, że denat był profesjonalnym włamywaczem. Policjanci podejrzewają jego dawnego wspólnika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Patrol drogówki przeprowadza zwyczajną kontrolę. W bagażniku zatrzymanego samochodu odkrywa zwłoki. Starszy mężczyzna został zastrzelony. Wkrótce wychodzi na jaw, że był zawodowym włamywaczem. Podejrzenia padają na jego dawnego współpracownika. Istotnym tropem w dochodzeniu okazuje się notatnik, w którym denat opisywał swoje przestępstwa. Tymczasem przyjaciel Kuby, Rafał, wyznaje mu prawdę o swoich problemach w małżeństwie. Niepokoi się, że firmowy wyjazd żony zaprzepaści szansę na naprawienie ich relacji. Roguz zamierza mu pomóc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...