Gliniarze: Pojedynek (822)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zaatakowana kolejna kobieta. Seryjny morderca kontaktuje się z Olgierdem i wyzywa go na pojedynek. Żaden z detektywów CBP nie podejrzewa, jak dramatycznie skończy się starcie z przestępcą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Zostaje zaatakowana kolejna kobieta. Seryjny morderca kontaktuje się z Olgierdem i wyzywa go na pojedynek. To rozgrywka na śmierć i życie, w której może być tylko jeden zwycięzca. Skrajnie niebezpieczne śledztwo zatruwa Krystianowi radość z otrzymanego awansu. Żaden z detektywów CBP nie podejrzewa, jak dramatycznie skończy się starcie z seryjnym mordercą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...