Gliniarze: Wiejska sielanka (514)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Uprowadzonej kobiecie udaje się uciec swojemu oprawcy i dotrzeć na komisariat. Porywacz ginie w trakcie policyjnej interwencji. Okazuje się jednak, że miał wspólnika. Natalia i Kuba muszą go znaleźć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Mężczyzna więzi i torturuje kobietę. Ofierze udaje się zbiec i dotrzeć na komisariat. Porywacz ginie w tracie policyjnej interwencji. Okazuje się jednak, że miał wspólnika. Natalia i Kuba wpadają na trop dramatycznych wydarzeń sprzed lat, o których nikt nie chce rozmawiać. Jakub zamierza wziąć pożyczkę, jednak jego wniosek zostaje odrzucony przez bank. Okazuje się, że mężczyzna jest zadłużony na ponad sto tysięcy złotych. Przerażony detektyw nie ma pojęcia, skąd wziął się ten dług. Uświadamia sobie jednak, że niedawno zgubił dowód osobisty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...