Kurierzy (27)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Adam udaje się z przesyłkę do malarza Karola Leśniewskiego. Drzwi mieszkania są uchylone. Kurier zagląda do środka i spostrzega, że artysta stoi w oknie. Dorota gubi paczkę ze sztucznym okiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Adam udaje się z paczką do malarza Karola Leśniewskiego. Drzwi mieszkania są uchylone. Kurier zagląda do środka i spostrzega, że artysta stoi w oknie. Dorota dostarcza delikatną przesyłkę. W środku prawdopodobnie znajduje się sztuczne oko. Niestety, paczka się gubi. Dorota robi, co może, by ją odzyskać. Roman i Justyna starają się stworzyć szczęśliwą relację. Jednak współlokator mężczyzny, Adam, tego nie ułatwia. Dorota i Gabi nie są zachwycone faktem, że stały się osławione w sieci. Adam ustala, na czym polega problem jego koleżanki z szybką jazdą.

Występują

Twórcy

Ładuję...