Kurierzy (26)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Influencerka modowa Julka otrzymuje niepokojącą wiadomość od stalkera. Prosi Adama, aby pomógł jej odkryć tożsamość nadawcy. Kurier uznaje, że prześladowcą może być dobry znajomy Julki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Influencerka modowa Julka otrzymuje kolejną niepokojącą wiadomość, prawdopodobnie od stalkera. Prosi Adama, aby pomógł jej odkryć tożsamość nadawcy. Kurier zgadza się i dochodzi do wniosku, że prześladowcą może być dobry znajomy Julki. Basia chce kupić w sieci amulet, który ma ją chronić przed złowieszczymi siłami. Michał ma pośredniczyć w zakupie, ponieważ ona pracuje. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. Dorota dochodzi do wniosku, że powinna zdać egzamin na prawo jazdy. Gabi zgadza się z nią poćwiczyć. Krystyna pożycza auto.

Występują

Twórcy

Ładuję...