Kurierzy (25)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Michał pomaga 80-letniej Zofii, której wnuczka zniknęła z oczu. Adam dostarcza paczkę dziewczynom, które bawią się na wieczorze panieńskim. Sądzą one, że kurier jest tancerzem erotycznym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Michał dostarcza przesyłkę 80-letniej Zofii. Kobieta wydaje się zdezorientowana. Przed chwilą znikła jej z oczu czteroletnia wnuczka. Michał postanawia pomóc przestraszonej seniorce. Zgłasza sprawę na policję. Okazuje się, że do "Słoiczka" przyszedł mężczyzna z małą dziewczynką. Podobno zachowywal się niepokojąco. Adam dostarcza paczkę dziewczynom, które bawią się na wieczorze panieńskim. Imprezowiczki myślą, że kurier jest tancerzem erotycznym. Adam postanawia improwizować. Jan jest zestresowany nadchodzącą konferencją. Krystyna jest przytłoczona obowiązkami w pracy. Pracownicy z okazji imienin potajemnie organizują jej przyjęcie.

Występują

Twórcy

Ładuję...