Kurierzy (29)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Adam spotyka jedną ze swoich ulubionych piosenkarek. Kobieta nie wydaje się zachwycona, że została rozpoznana. Kurier dowiaduje się, że ma ona powody, by nie pojawiać się publicznie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Adamowi udaje się poznać w pracy jedną ze swoich ulubionych piosenkarek. Kobieta nie wydaje się zachwycona, że została rozpoznana, ale mimo wszystko zachowuje się uprzejmie. Tego samego dnia kurier dowiaduje się, że artystka ma poważne powody, by nie pojawiać się publicznie. Krystyna chce wyswatać Jana z Lucyną. Prosi o pomoc Monikę. Niestety pojawiają się komplikacje. Tomasz zamierza wykorzystać firmę brata do prowadzenia nielegalnych interesów. Zatrudnia ludzi do rozprowadzania na mieście twardych narkotyków.

Występują

Twórcy

Ładuję...