Kurierzy (24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Michał dostarcza paczkę do mieszkania chłopca ze spektrum autyzmu. Roman szuka odbiorcy paczki. Przez nieporozumienie trafia pod niewłaściwy adres. Justyna coraz częściej przebywa w mieszkaniu Romana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Michał dostarcza paczkę do mieszkania chłopca ze spektrum autyzmu. Okazuje się, że zamówił dla swojego pająka ptasznika specjalistyczną karmę - larwy mącznika. Z powodu zimna pokarm zamarzł. Oskar dostaje szału, w wyniku którego jego pupil ucieka z terrarium. Roman szuka odbiorcy paczki o pospolitym nazwisku - Kowalski. Przez nieporozumienie trafia pod niewłaściwy adres. Justyna coraz częściej przebywa w mieszkaniu Romana. Dziewczynę drażnią zachowania jego współlokatora, Adama. Po rozmowie z Gabi Roman wpada na pewien pomysł.

Występują

Twórcy

Ładuję...