Kurierzy (32)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Roman dostarcza paczkę do domu na przedmieściach. Zostaje obezwładniony przez policję. Wiktoria stara się rozbić związek Justyny i Romana. Michał potrzebuje pomocy Gabi w opiece nad dziećmi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Roman dostarcza paczkę do domu na przedmieściach. Zupełnie się tego nie spodziewając, zostaje obezwładniony przez policję. Nie ma pojęcia, co się dzieje. Beton i Robert również zostają zaangażowani w sprawę. Wiktoria robi, co może, by rozbić związek Justyny i Romana. Szuka innego partnera dla córki. Michał potrzebuje pomocy Gabi przy opiece nad dziećmi, bo musi coś załatwić. Zakochana w nim dziewczyna zgadza się. Gdy nastaje wieczór, Michał wraca do domu w towarzystwie atrakcyjnej kobiety... Basia stawia czoło grupie wyrostków.

Występują

Twórcy

Ładuję...