Kurierzy (31)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Dorota dostarcza przesyłkę do gabinetu uzdrowiciela, samozwańczego doktora Brzozy. Zaintrygowana Krystyna postanawia umówić się na konsultację. Jan ostro się temu sprzeciwia, ale żona go nie słucha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Dorota dostarcza przesyłkę do gabinetu uzdrowiciela praktykującego medycynę alternatywną, samozwańczego doktora Brzozy. Krystyna jest zaintrygowana jego metodami leczniczymi, postanawia umówić się z nim na konsultację. Jan ostro się temu sprzeciwia, ale żona go nie słucha. Doktor Brzoza każe jej stosować... jad skropiona. Konsekwencje są szokujące. Adam staje się świadkiem dziwnej sytuacji w rodzinie starszego pana, Ryszarda. Poważnie chory mężczyzna stosuje na bliskich szantaż. Adam umawia się z Dorotą, że opuści mieszkanie, ale jest zbyt zmęczony, by szukać nowego lokum. Kobieta proponuje mu zakład. Przegrany będzie musiał się wyprowadzić.

Występują

Twórcy

Ładuję...