Lombard. Życie pod zastaw 12 (621)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Darek pracuje dla hurtowni artykułów biurowych. Ma dług u szefa, który wyzyskuje swoich podwładnych. Życie uprzykrza mu też rozpieszczony syn przełożonego. Becia nadal cierpi z powodu bólu w biodrze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Darek Kominek pracuje dla hurtowni artykułów biurowych. Ma dług u szefa, Janusza Januszewskiego, który zaciągnął, aby stać go było na mieszkanie, wystawione na sprzedaż po okazyjnej cenie. Januszewski to zwykły cwaniak, który wyzyskuje swoich podwładnych. Nie daje Darkowie zapomnieć o długu. Życie Kominka uprzykrza też rozpieszczony syn Janusza. Becia nadal cierpi z powodu bólu w biodrze. Musi udać się do lekarza. Ortopeda nie ma dla niej dobrych wieści. Henryk Włóczka postanawia zastawić budzik, którego nie znosi. Pracującego na zastępstwie za Mariolę w warzywniaku Bogdana odwiedza postawny Rumcajs. Ma sprawę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...