Lombard. Życie pod zastaw 12 (610)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ewelina dorobiła się na wróżbiarskim interesie. Szczęście sprzyja jej w życiu prywatnym, bo spotkała miłość życia. Niestety, kobieta z pełną świadomością oszukuje klientki. W końcu spotyka ją kara.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

25-letnia Ewelina na swoim wróżbiarskim interesie dorobiła się całkiem pokaźnej kwoty. Szczęście sprzyja jej także w życiu prywatnym, ponieważ w końcu spotkała miłość swojego życia - Grzegorza. Niestety, kobieta z pełną świadomością oszukuje i naciąga swoje klientki, udzielając im wymyślonych porad. Kiedy bizneswoman udaje się na urlop, nie wie, co ją czeka. Tymczasem Kazimierz próbuje znaleźć nowego pracownika. Zadanie to nie jest łatwe, ponieważ komis odwiedzają bardzo ekscentryczne osoby, z którymi muszą poradzić sobie Mania i Mariusz.

Występują

Twórcy

Ładuję...