Lombard. Życie pod zastaw 12 (605)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Firma transportowa Arama Biernackiego przechodzi kryzys. Właściciel stara się ukryć problemy przed żoną, Melanią. Kobieta jest filantropką i aktualnie zbiera środki na operację chorego dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Firma transportowa Arama Biernackiego przechodzi finansowy kryzys. Właściciel robi, co może, aby ukryć problemy przed żoną, Melanią. Kobieta jest filantropką i aktualnie zbiera środki na operację chorego dziecka. Aram składa pewną propozycję Kazimierzowi, ale ten nie jest zainteresowany transakcją. Patrycja prosi Barskich, by zaopiekowali się wnukiem, kiedy ona będzie odwiedzała Ryżego w więzieniu. Naczelnik i prokurator mają niebawem wydać decyzję w sprawie ślubu tych dwojga. Malina i Filomena rywalizują o serce Jezioraka, który niebawem ma urodziny. Obie chcą zaimponować mężczyźnie prezentem.

Występują

Twórcy

Ładuję...