Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci Sandry, która prowadziła w internecie kanał o zdrowym odżywianiu. Odkrywają, że jej rodzina miała kłopoty finansowe. Docierają także do jej byłego partnera.

Oglądaj w telewizji

Śr 1.02 20:30
TVP Serialelogo
Czw 2.02 7:35
TVP Serialelogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Sandra (Małgorzata Mikołajczak) prowadzi w internecie popularny kanał o zdrowym odżywianiu. Gościem jednego z odcinków jest nawet ks. Mateusz. Karierę młodej vlogerki przerywa niespodziewana śmierć. Prowadząca śledztwo policja odkrywa, że rodzina ofiary miała kłopoty finansowe. Funkcjonariusze docierają także do jej toksycznego byłego partnera, a także mężczyzny, który groził jej w ostatnich dniach. Sprawdzają, kto mógł mieć motyw, by zabić Sandrę. Kiedy zdaje się, że śledztwo utknęło w martwym punkcie, ks. Mateusz wpada na pomysł, by sprawdzić jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. Tymczasem Natalia, która postanowiła zostać influencerką, popełnia poważny błąd podczas publikowania pierwszego filmu na swoim kanale.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...