Kuchenne rewolucje (7/15)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bar u Skwarka znajduje się w Pogorzelicach, które leżą kilka kilometrów od Lęborka. Właścicielami są Alina i Leszek. Biznes pochłonął wszystkie oszczędności, para musi dopłacać do interesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę. Obecnie jej pomoc będzie potrzebna jeszcze bardziej niż dotychczas. Coraz więcej restauracji i barów kończy lub zawiesza bowiem swoją działalność. Ich właściciele próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także innych, niełatwych warunkach pracy.

Bar u Skwarka znajduje się w Pogorzelicach, które leżą przy drodze wiodącej z Trójmiasta do Szczecina, kilka kilometrów od Lęborka. Właścicielami lokalu od kilkunastu lat są Alina i Leszek. To małżonkowie z dwudziestoletnim stażem, a z tym miejscem łączy ich ogromny sentyment. Umawiali się tu na randki jeszcze przed ślubem. Obiecali sobie wówczas, że kiedyś restauracja będzie należeć do nich. Marzenie się spełniło, ale przyniosło też sporo kłopotów. Biznes pochłonął wszystkie oszczędności, ale pieniądze nie zwróciły się, zaś teraz para musi dopłacać do interesu. Mogą liczyć na pomoc mamy Aliny, Jadwigi, oraz osiemnastoletniej córki Martyny. Problemy finansowe to jednak nie jedyne zmartwienie właścicieli lokalu. Kobieta cierpi bowiem z powodu chronicznego, silnego bólu, który jest skutkiem dramatycznego wypadku samochodowego sprzed lat. Alina mimo wszystko pracuje w lokalu, szykując domowe jedzenie. Widzowie przekonają się, czy Magda Gessler sprowadzi gości do Baru u Skwarka.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...