Kuchenne rewolucje: Warszawa, Mada (4)

program rozrywkowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na Wilanowie mieści się niewielka gruzińska restauracja Mada, którą prowadzą Vasil i jego żona Marta. Niestety, sytuacja małżonków jest coraz gorsza. Z pomocą przychodzi Magda Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

Na Wilanowie mieści się niewielka gruzińska restauracja Mada, którą prowadzą Vasil i jego żona Marta. Mężczyzna był aktorem; przyjechał do Polski, ponieważ zarabiał za mało. Wkrótce poznał Martę, ślub wzięli po czterech latach. Ich wspólnym celem stało się posiadanie własnego lokalu. By spełnić marzenie, ciężko pracowali, odkładali pieniądze i wzięli kredyt. Wreszcie otworzyli Madę, ale okupili to ogromnym wysiłkiem. Parę wspiera tata Vasila, Avtandil. Od rana do południa pracuje w hipermarkecie, a później pomaga oraz gotuje w restauracji. Niestety, sytuacja małżonków jest coraz gorsza. Magda Gessler próbuje dowiedzieć się, dlaczego klienci omijają lokal działający w tak zamożnej dzielnicy.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...