Policjantki i Policjanci (922)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Patrol przyjmuje zgłoszenie od kobiety, która twierdzi, że ktoś próbował zabić jej nastoletnią córkę, gwiazdę szkoły baletowej. Podejrzenie pada na rezerwową tancerkę w zbliżającym się przedstawieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.

W tym odcinku

Patrol przyjmuje zgłoszenie od zdesperowanej kobiety, która twierdzi, że ktoś próbował zabić jej nastoletnią córkę. Dziewczyna jest gwiazdą szkoły baletowej i przygotowuje się do premierowego występu. Załoga udaje się do placówki. W plecaku uczennicy znajduje woreczek z okruchami ciastek, które stają się dowodem w sprawie, ponieważ ofiara ma alergię na orzechy. Podejrzenie pada na główną rezerwową w zbliżającym się przedstawieniu. Tymczasem Góral nie może się pogodzić z odejściem Jagny, która zniknęła też z mieszkania. Zieliński radzi przyjacielowi, by nie odpuszczał. Podejmują spontaniczną decyzję i razem wyruszają w pogoń za temperamentną góralką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...