Ojciec Mateusz 27: Nie sądźcie (354)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas rozprawy dotyczącej kradzieży roweru mają miejsce dziwne zdarzenia. Sędzia Midowicz i policjant Dziubak zakochują się w sobie, a protokolant mdleje. Wkrótce w murach sądu dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Podczas zwykłej rozprawy sądowej dotyczącej kradzieży roweru dochodzi do serii dziwnych zdarzeń. Sędzia Sylwia Midowicz i funkcjonariusz policji Antoni Dziubak zakochują się w sobie w tym samym momencie. Z kolei protokolant Damian mdleje nieoczekiwanie. Wkrótce w murach sądu dochodzi do tragedii, która przywołuje na myśl zamierzchłe czasy. W tle rozwija się namiętność między sędziną i policjantem. Zakochani spotykają się również na tanecznym parkiecie. Jednak na przeszkodzie temu uczuciu stają nadopiekuńcza matka Dziubaka i natrętny wielbiciel Sylwii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...