Ojciec Mateusz 27: Punkt dziesiąta (345)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary Olecki prowadzi w Sandomierzu znany zakład zegarmistrzowski. Miejscowy inwestor chętnie odkupiłby jego firmę. Właściciel nie chce jednak o tym słyszeć. Wkrótce popada w kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.08 18:20
TVP HDlogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Cezary Olecki prowadzi w Sandomierzu znany zakład zegarmistrzowski. Codziennie osobiście ustawia wszystkie zegary tak, aby dokładnie pokazywały godzinę. Miejscowy inwestor chętnie odkupiłby jego firmę ze względu na świetną lokalizację. Właściciel nie chce jednak o tym słyszeć, w przeciwieństwie do żony, Jagny, i jej dorosłego syna Adriana. Nieoczekiwanie Olecki popada w kłopoty z prawem. Wydaje się, że ktoś go do tego doprowadził. Jeden spóźniający się zegar naprowadza policjantów na pewien trop, który wiedzie do narkotykowego podziemia Sandomierza, restauracji Ostryga i lokalnej grupy AA. Syn komendanta Możejki, Dominik, zaczyna się uczyć chińskiego. Ekscentryczny nauczyciel chłopaka, który wyróżnia się gotyckim ubiorem, wzbudza podejrzenia komendanta. Policjant postanawia sprawdzić jego tożsamość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...