Ojciec Mateusz 27: Zmiana (346)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anestezjolog Grzegorz Widawski powraca do Sandomierza. Tymczasem pojawiają się podejrzenia, że szpital prowadzi nielegalny handel receptami na opioidy, silnie uzależniające leki przeciwbólowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Martyna Widawska (Katarzyna Maciąg) wybiera się z córką Tosią (Oliwia Ogorzelska) na lody. Niespodziewanie spotykają Grzegorza (Radosław Pazura), ojca dziewczyny, z którym nie mają najlepszych stosunków. Mężczyzna twierdzi, że przeszedł głęboką przemianę i zamierza zawalczyć o rodzinę. By odnowić relację z córką, przeprowadził się do Sandomierza i podjął pracę w miejscowym szpitalu jako anestezjolog. Tymczasem istnieją podejrzenia, że placówka prowadzi nielegalny handel receptami na opioidy, silnie uzależniające leki przeciwbólowe. Niebawem policja otrzymuje doniesienie o śmiertelnym zatruciu tymi medykamentami. Odkrywa, że ze sprawą ma związek rodzina Widawskich. Pechowo nieszczęśliwemu wypadkowi ulega Natalia, która również będzie potrzebowała środków uśmierzających.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...