Policjantki i Policjanci (310)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Rachwał z Mikołajem interweniują w sprawie kradzieży portfela. Starsza pani padła ofiarą sprytnego złodzieja. Tego samego dnia pojawiają się też inne podobne zgłoszenia. Profos składa wypowiedzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Karolina kontaktuje się z matką, która obawia się o swoją drugą córkę, Ewę. Na patrolu Rachwał z Mikołajem interweniują w sprawie kradzieży portfela. Starsza pani padła ofiarą sprytnego złodzieja, który nie pozostawił żadnych śladów włamania. Tego samego dnia pojawiają się też inne podobne zgłoszenia. Białach i Rachwał muszą się również zająć zgłoszeniem kobiety, którą od dłuższego czasu nachodzi anonimowy mężczyzna. Próbuje on wejść do mieszkania, bądź zostawia jedzenie pod drzwiami. Kobieta boi się o bezpieczeństwo swoje i córki. Tymczasem Profos składa wypowiedzenie. Pani komendant początkowo nie traktuje jego zachowania poważnie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...