Policjantki i Policjanci (736)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Przerażona kobieta zgłasza, że zatrzymał ją fałszywy patrol drogówki, wywiózł do lasu, przywiązał do drzewa i zostawił. Zieliński i Góral jadą do jej mieszkania. Okazuje się, że zostało okradzione.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Do komisariatu przychodzi przerażona kobieta. Twierdzi, że zatrzymał ją fałszywy patrol drogówki, wywiózł do lasu, przywiązał do drzewa i zostawił. Zieliński oraz Góral jadą do mieszkania poszkodowanej. Okazuje się, że została ona okradziona. Funkcjonariusze udają się do pomieszczenia ochrony w jej bloku, żeby zabezpieczyć monitoring. Nieoczekiwanie stróż zaczyna uciekać. Wychodzi na jaw, że mężczyzna był w przeszłości karany. Tymczasem Asia prosi Szymona, by poddał się w klinice badaniu płodności. Zapała zajmuje się sprawą klienta, który chce przetestować wierność swojej żony. Roman umawia się z kobietą na randkę, która ma zaskakujący finał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...