Teleman

Policjantki i Policjanci (735)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Wojtek prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży w salonie jubilerskim. Podejrzewają, że sprawca nie był zawodowcem. Okazuje się, że zdarzenie ma związek z pobiciem pewnej dziewczyny w parku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży w salonie jubilerskim. Sprawca obszedł wszystkie zabezpieczenia, ale zostawił ślady, które wskazują, że nie był zawodowcem. Załoga odkrywa, że zdarzenie łączy się z inną sprawą - pobicia młodej dziewczyny w parku. Funkcjonariusze muszą zdobyć na to dowody, zanim złodziej ucieknie z kraju. Druga sprawa dotyczy napadu w sklepie. Właściciel twierdzi, że złodziej sterroryzował go gazem i okradł. Stróże prawa zauważają, że jego zeznania nie są spójne. Tymczasem Sylwia idzie z Różą na szczepienie, ale zapomina książeczki zdrowia. Wojtek ma ją dowieźć. Przed przychodnią zszokowany mężczyzna zauważa, że ukochana jego brata rozmawia z mężczyzną, którego Niedźwiecki dobrze zna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...