Policjantki i Policjanci (885)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Nadia prosi Zielińskiego o pomoc. Jej mama pije do nieprzytomności. Tymczasem patrol ma do rozwiązania sprawę nieuczciwego wynajmu lokum. Dochodzi do bezpośredniego starcia poszkodowanych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Nadia prosi Zielińskiego o pomoc. Jej mama pije do nieprzytomności. Szymon postanawia sprawdzić mieszkanie nastolatki. Wkrótce musi przekazać córce alkoholiczki bardzo złą wiadomość. Tymczasem patrol ma do rozwiązania sprawę nieuczciwego wynajmu mieszkania. Jedna kawalerka została wynajęta kilku osobom jednocześnie. Dochodzi do bezpośredniego starcia poszkodowanych. Załoga chce dotrzeć do właściciela lokalu. W ośrodku dla trudnej młodzieży trwa przedstawienie przygotowane przez podopiecznych. Większość nastolatków nie przykłada się do swoich zadań i spektakl nie idzie po myśli organizatorów. Dyrektorka ośrodka obwinia Szymona za tę katastrofę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...