Policjantki i Policjanci (870)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stróże prawa rozwiązują sprawę finansowych oszustw. Ofiarami kradzieży pada wielu posiadaczy rachunków bankowych. Jedna z klientek okazuje się odporna na kłamstwa. Udaje jej się nagrać złodziei.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Stróże prawa rozwiązują sprawę finansowych oszustw. Ofiarami kradzieży pada wielu posiadaczy rachunków bankowych. Jedna z klientek, Halinka, okazuje się jednak odporna na kłamstwa. Udaje jej się nagrać złodziei. Tymczasem Juliusz chce przeprowadzić prowokację, dzięki której być może zatrzyma człowieka próbującego uniknąć kary więzienia. Funkcjonariusz ma pewien plan, a w jego realizacji pomaga mu Profos. Z kolei w ośrodku dla młodzieży, gdzie prowadzi zajęcia Zieliński, dyrektorka wymyśla integrację. Postanawia, że wychowankowie wystawią przedstawienie, a jego organizacją zajmie się Szymon. Policjant nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Niepokoi go też nieobecność Nadii. Zaczyna poszukiwania na własną rękę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...