Policjantki i Policjanci (889)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Stróże prawa dostają zgłoszenie o kradzieży. Na miejscu zastają sąsiada poszkodowanej rodziny. Zeznaje on, że wychodząc do pracy, zauważył jak ograbione mieszkanie opuszcza zamaskowana osoba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Z samego rana stróże prawa dostają zgłoszenie o kradzieży. Na miejscu zastają sąsiada poszkodowanej rodziny. Zeznaje on, że wychodząc do pracy, zauważył jak ograbione mieszkanie opuszcza zamaskowana osoba z dużym plecakiem i z obrazem w dłoniach. Próbował dogonić złodzieja, ale ten zdołał uciec. Podobno dwa lata temu na osiedlu dochodziło do podobnych incydentów, jednak policja znalazła winnego i od tamtej pory był spokój. Tymczasem właścicielka mieszkania oskarża o kradzież zwolnioną dzień wcześniej nianię swojego dziecka. Między Arkiem a lekarzem, z którym współpracuje, dochodzi do kolejnego spięcia. Ratownik nie może się pozbyć wrażenia, że młody doktor jest w coś zamieszany i oszukuje na służbie. Narzeczony dzieli się tymi podejrzeniami z Natalią. Wkrótce podejrzany doktor, aby zażegnać konflikt, zaprasza małżeństwo na drinka do baru.

Występują

Zobacz także

Ładuję...