Policjantki i Policjanci (724)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Szymon zauważa dziewczynkę włóczącą się w okolicach komendy. Wyjawia ona, że jej mama jest w niebezpieczeństwie. Stróże prawa jadą do jej mieszkania. Kobieta twierdzi, że wszystko jest w porządku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Szymon zauważa dziewczynkę, która włóczy się w okolicach komendy. Mała nie chce powiedzieć, kim są jej rodzice. Dopiero z czasem wyjawia, że jej mama jest w niebezpieczeństwie. Stróże prawa jadą do jej mieszkania. Kobieta twierdzi jednak, że wszystko jest w porządku. Zieliński i Bachleda podejrzewają, że się kogoś boi. W agencji detektywistycznej Zapały zjawia się nowa klientka. Jest przekona, że w jej domu straszy duch zmarłej teściowej. Policjant początkowo nie chce zajmować się sprawą, ale ostatecznie wysyła do domu kobiety Romana. Wkrótce okazuje się, że dzieje się tam coś niepokojącego. Zieliński odradza Góralowi kredyt na zakup mieszkania. Po służbie Miłosz spotyka się z ukochaną. Nagle Kaśkę zaczyna boleć brzuch.

Występują

Zobacz także

Ładuję...