Policjantki i Policjanci (878)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lena bierze się za porządki w mieszkaniu Tomka. Wolski zaprasza pracowników na spotkanie i wikła ich w niebezpieczną grę. Jaskowska przekona się, z jak nieobliczalnym człowiekiem ma do czynienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Lena bierze się za porządki w mieszkaniu Tomka. Doprowadza to do poważnych kłopotów. Wolski zaprasza współpracowników na spotkanie, podczas którego zabawi się z uczestnikami w niebezpieczną grę. Jaskowska przekona się, z jak nieobliczalnym człowiekiem ma do czynienia. Tymczasem patrol wkracza w sam środek kłótni pomiędzy agentem nieruchomości a niezadowoloną klientką. Ich spór dotyczy domu, który niedawno zakupiła rozzłoszczona kobieta. Okazuje się, że w pomieszczeniach piwnicznych panuje smród, którego nie da się niczym zneutralizować. Funkcjonariusze wzywają na pomoc technika, żeby znalazł źródło uciążliwego zapachu. Chwilę później dochodzi do makabrycznego odkrycia w ścianie budynku. Do akcji wkracza komisarz Szulc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...