Policjantki i Policjanci (877)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Natalia i Arek mają niespodziewanych gości. W progu ich mieszkania stają rodzice mężczyzny. Chcą poznać synową. Tymczasem znika młoda kobieta. Zawiadomienie składa jej zaniepokojona przyjaciółka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia i Arek mają niespodziewanych gości. W progu ich mieszkania stają rodzice mężczyzny. Chcą poznać żonę swojego syna. Tymczasem znika młoda kobieta. Zawiadomienie składa jej zaniepokojona przyjaciółka. Zaginiona miała się spotkać z mężczyzną z portalu randkowego. Funkcjonariusze muszą sprawdzić alibi podejrzanego. Kobieta pracowała jako psycholog więzienny, dlatego Natalia i Wojtek rozważają jeszcze inne tropy. Niebawem wpadają na ślad przestępcy, który mógł się zemścić na zaginionej. Kolejne zgłoszenie dotyczy dzikiego lokatora, którego w jednym z mieszkań znalazł agent nieruchomości. Interwencja kończy się małżeńską kłótnią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...