Kuchenne rewolucje: Racibórz - Imperia (3/13)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł od ponad dwóch lat prowadzi w Raciborzu biznes pod nazwą Imperia. Sytuacja finansowa jest kiepska. Właściciel pokłada nadzieje w Magdzie Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka, znów podejmuje próbę ocalenia lokali gastronomicznych, które straciły swój blask. Widzowie przekonają się, jakie miejscowości odwiedzi tym razem, kto weźmie sobie do serca rady ekspertki, a kto je odrzuci, ponieważ będzie wiedział lepiej. Pierwsi z wymienionych mogą liczyć na nowy, pełen sukcesów rozdział w życiu.

Ponad pięćdziesięciotysięczny Racibórz leży na południowo-wschodnim krańcu kraju, tuż przy granicy z czeskim Nowym Boguminem. Paweł od ponad dwóch lat prowadzi tam biznes pod nazwą Imperia. Zajmuje się głównie organizacją imprez okolicznościowych i przygotowaniem posiłków dla okolicznych firm. Niestety, sytuacja finansowa nie jest najlepsza. Menadżerka restauracji, Agnieszka, twierdzi, że do lokalu przychodzą niekiedy dwie lub trzy osoby, ale tak naprawdę miejsce praktycznie nie funkcjonuje. Tymczasem właściciel spodziewał się ogromnych zysków, włożył w interes sporą sumę, nadal musi spłacić 2,3 miliona złotych. Paweł otwarcie pokłada nadzieje w Magdzie Gessler. W Raciborzu ekspertkę czeka prawdziwe zaskoczenie, choć dotąd sądziła, że widziała już wszystko.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...