Kuchenne rewolucje (9/14)

program rozrywkowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ela prowadzi restaurację Ibis. Wśród mieszkańców wciąż panuje przekonanie, że to bar z piwem. Taki wizerunek utrwalają niektórzy goście. Właścicielka przeprowadziła remont i wprowadziła nowe menu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler ponownie rusza w Polskę, by pomóc właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Jedna z najbardziej znanych kulinarnych ekspertów w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu jest wymagającym zadaniem, i co należy zrobić, żeby odnieść sukces.

Ela prowadzi restaurację Ibis w Goszczanowie już od dziewięciu lat. Mimo że właścicielka walczy, by została ona pełnoprawnym lokalem gastronomicznym, wśród mieszkańców miasta wciąż panuje przekonanie, że to bar z piwem. Taki wizerunek utrwalają niektórzy goście, którzy przychodzą w roboczych ubraniach i spędzają całe dnie nad ulubionymi drinkami. Elę wspierają córka i mama. Walcząc o poprawę sytuacji, przeprowadziła remont, m.in. przemalowała ściany na sterylną biel; tego samego koloru są stoły. W karcie znalazły się fast foody, które mają przyciągnąć młodzież. Niestety, shoarma czy pizza nie cieszą się powodzeniem. Wprowadzone modyfikacje niczego nie zmieniły, co załamało Elę. Zamknęła się na sugestie córki dotyczące zmiany wystroju oraz menu. Jedyną nadzieją pozostaje Magda Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...