Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (311)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia w drodze do szkoły traci telefon. Klient, który go kupił, natrafia na dodatkową kartę pamięci. Po sprawdzeniu jej zawartości znajduje przerażające rzeczy. Beton i Lidka rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

11-letnia Małgosia w drodze do szkoły traci telefon. Wkrótce złodziej sprzedaje sprzęt w lombardzie. Klient, który go kupił, znajduje w środku dodatkową kartę pamięci. Po sprawdzeniu jej zawartości znajduje przerażające rzeczy. Andżelika i Maciek kontaktują się w tej sprawie z Betonem i Lidką, a oni rozpoczynają śledztwo. W lombardzie pojawia się również początkujący farmer, chcący hodować szczęśliwe kurki. Zastawia inkubatory służące do wylęgania piskląt. Jednak Andżelika i Maciek nie widzą, że jedna z maszyn jest włączona. Po pewnym czasie w skupie pojawia się pisklę. Roman traci posadę u Kaśki i prosi Kazimierza o jeszcze jedną szansę. W lombardzie niespodziewanie pojawia się też Weronika.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...