Policjantki i Policjanci (830)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas patrolu funkcjonariusze zauważają, że ktoś wyrzuca przez okno różne przedmioty. Okazuje się, że to pewien chłopiec próbuje w ten sposób wezwać pomoc do nieprzytomnej matki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Osiedle Górala zostaje zdemolowane przez nieznanego sprawcę. Sąsiedzi proszą policjanta, by odnalazł osobę odpowiedzialną za zniszczenia. Góral udaje się z tą sprawą do dyżurnego Jacka Nowaka. Funkcjonariusze ruszają na patrol i zauważają, że w jednym z bloków ktoś wyrzuca przez okno rozmaite przedmioty. Obawiając się o bezpieczeństwo przechodniów, postanawiają interweniować. Szymon i Miłosz szybko odkrywają, że sprawcą jest mały chłopiec, który w ten sposób próbował wezwać pomoc do nieprzytomnej matki. Zieliński otrzymuje od Witackiego dodatkowe zadanie. Policjant ma odwiedzać placówkę dla trudnej młodzieży i przeprowadzać tam resocjalizację. Stasiek zabiera rodzinę nad morze, firmą w tym czasie ma zajmować się wujek. Miłosz odbiera klucze do foodtrucka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...