Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (268)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klient lombardu, Bujalski, chce odebrać zastawione auto. Po jego kosztowny wóz jedzie na strzeżony parking Adek. Na miejscu okazuje się jednak, że złodzieje wycięli z samochodów katalizatory.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Klient lombardu, Bujalski, chce odebrać zastawione auto. Po jego kosztowny wóz jedzie na strzeżony parking Adek. Na miejscu okazuje się jednak, że złodzieje wycięli z samochodów katalizatory. Kazimierzowi grożą straty na kilkadziesiąt tysięcy. Lolek jest pod wrażeniem zabytkowego, okrętowego barometru, który do lombardu trafił za sprawą wilka morskiego, Wiktorowicza. Adek uważa, że to przeżytek. On i Wiktorowicz postanawiają się założyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...